NASZA WIZJA

USPRAWNIENIE

podróży krajowych między dwoma, dowolnie oddalonymi miejscami w Polsce

DOSTOSOWANIE

trasy i terminów do potrzeb klienta

ZAPEWNIENIE

możliwie najtańszych kosztów podróży

WYKORZYSTANIE

istniejącej infrastruktury lotniczej

MY TWORZYMY NOWE MOŻLIWOŚCI,

TY ZYSKUJESZ CZAS

 

Podniebne taksówki


Celem projektu DART jest stworzenie systemu, który umożliwi wynajmowanie małych samolotów do lotów w dowolne miejsca w Polsce.

W pierwszym etapie projektu będziemy badać zainteresowanie proponowanym rozwiązaniem. Planujemy zebrać informacje na temat potencjalnych użytkowników oraz ich wymagań.

Propozycja ta jest kierowana szczególnie do osób, które podróżują często do różnych miejsc w Polsce w celach zarówno służbowych, jak i prywatnych.

Przejmij kontrolę


Projekt DART oferuje możliwość wynajmowania małych, maksymalnie dziewięcioosobowych, samolotów do lotów krajowych. Wyobraź sobie, że jeszcze dziś możesz znaleźć się w dowolnym miejscu. Wystarczy że sprawdzisz w systemie rezerwacji dostępność samolotu w Twoim rejonie, wybierzesz cel i już możesz przygotowywać się do podróży. Teraz możesz usiąść wygodnie i cieszyć się spokojnym lotem.

Bezkonkurencyjność


Oferowany system podniebnych taksówek ma wiele zalet, które sprawiają, że jest to dobra alternatywa dla istniejących środków transportu krajowego. Podróże pociągami są często długie, niebezpośrednie i męczące. Biorąc pod uwagę aktualne możliwości trudno wyobrazić sobie jednodniowy wyjazd, na przykład, z Poznania do Rzeszowa, ze Szczecina do Krakowa, albo z Wrocławia do Olsztyna. Podobnie w przypadku podróży samochodem, które dodatkowo wiążą się z korkami. W Polsce istnieje również sieć połączeń oferowanych przez różne linie lotnicze, jednak umożliwiają one tylko podróże między niektórymi dużymi miastami.

Podróż służbowa: 500 km na jednodniowe spotkanie i powrót

Podróż samochodem: 7 godzin w jedną stronę.
Podróż pociągiem: 9 godzin w jedną stronę. 
Podróż autobusem: 14 godzin w jedną stronę. 
Podróż samolotem w ramach DART: 3 godziny w jedną stronę.

Całkowity czas delegacji: 38 godzin
Całkowity czas delegacji: 58 godzin
Całkowity czas delegacji: 63 godziny
Całkowity czas delegacji: 16 godzin